My Cart 0

ASERTYWNOŚĆ W PRACY – Kurs Online Premium

asertywnosc w pracy premium
19
Cze
249,00zł

➡ Jak być asertywnym w pracy, gdy w każdym momencie możesz usłyszeć zdanie: “Na Twoje miejsce czeka już pięć osób”?

➡ Jak nie ulegać, stawiać naturalne granice, mówić swoje bezpieczne, głośne “NIE”?

➡ Jak być asertywnym Pracownikiem – człowiekiem wolnym od postawy uległo-biernej lub agresywnej?

➡ Jak być asertywnym Kierownikiem, gdy często jest się między młotem, a kowadłem (czytaj: podwładny – Ty – przełożony)?

Kurs online “Asertywność w pracy” to umiejętności relacji zawodowych na linii pracowniczej oraz kierowniczej.

Każdy z nas odczuwa problemy związane z wyrażaniem swojej pewności siebie w pracy. A czy Ty miałeś kiedykolwiek trudność, by:
? Właściwie porozumieć się z przełożonym?
? Odpowiednio zrozumieć współpracowników?
? Odmówić wykonania pewnych zadań, bo zostały Ci niesłusznie przydzielone, a pokazać, że nadal zależy Ci na pracy?
? Odmówić pozostawania kolejny raz w pracy po godzinach?
? Odmówić, tak żeby nie urazić drugiej osoby, przy czym samemu nie czuć się z tym niezręcznie i „głupio”?
? Powiedzieć współpracownikowi, że obecnie jesteś zajęty obowiązkami i nie masz czasu na pogadanki o niczym?
? Mówić wprost: „Nie podoba mi się ten pomysł”, „Nie zrobię tego, mam już za dużo zadań”, „Tego się nie da dobrze zrobić w jeden dzień” …
Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś TAK – to ten kurs jest dla Ciebie!

? Co znajdziesz w kursie?

Moduł 1 Asertywność

  • Lekcja 1 Czym jest asertywność?
  • Lekcja 2 Postawa asertywna, agresywna i biegło-uległa
  • Lekcja 3 Prawa asertywność wg Fensterheima
  • Lekcja 4 Komunikat Ja
  • Lekcja 5 Asertywne techniki reakcji
  • Lekcja 6 Asertywna reakcja na krytykę
  • Lekcja 7 Przekazywanie i odebranie informacji zwrotnej
  • Lekcja 8 Asertywna mowa ciała

Moduł 2 Asertywność w pracy – praktyka i ćwiczenia

  • Lekcja 9 Asertywność w pracy
  • Lekcja 10 Asertywne reakcje oraz przyjmowanie ocen od przełożonych i współpracowników
  • Lekcja 11 Reakcja na krytykę
  • Lekcja 12 Jak asertywnie zgłaszać swoje potrzeby? (aby nie usłyszeć: a co mnie to obchodzi?)
  • Lekcja 13 Czy jesteś asertywnym kierownikiem?
  • Lekcja 14 Asertywność kierownika – autorytet i styl kierownictwa
  • Lekcja 15 – 9 podstawowych tematów asertywności kierownika
  • Lekcja 16 Między młotem, a kowadłem – podsumowanie asertywności kierownika

? Zobacz video, gdzie można podejrzeć jak wygląda kurs od środka:

? Podsumujmy, co otrzymujesz dokładnie w pakiecie PREMIUM?

  • 18 prezentacji video
  • 16 lekcji
  • 3 zadnia – pliki pdf
  • 8 ćwiczenia – pliki pdf
  • 3 testy – pliki pdf
  • 40-stronicowy e-book “Komunikacja międzyludzka”
  • e-book z 15 zadaniami: “Mini Trening Komunikacji Interpersonalnej”
  • dostęp do specjalnej platformy kursowej
  • nieograniczony czasowo dostęp do kursu
  • uczysz się, kiedy i gdzie chcesz – to wybierasz czas i miejsce

? E-book “Komunikacja międzyludzka”

Co znajduje się w środku na 41 stronach? Na początku zadaj sobie pytania:

  • Czy czujesz, że Twoje słowa trafiają czasem w próżnię, a rozmówca najzwyczajniej nie słucha Cię?
  • Jak unikać napięć i konfliktów na tle barier w komunikowaniu?
  • I co mówi mimika, gestykulacja i postawa Twojego rozmówcy?

Sprawdź czym cechuje się komunikacja społeczna: słowna, czyli werbalna oraz ta, gdy często nieświadomie mówi ciało – komunikacja niewerbalna.

Naucz się aktywnego słuchania.

Zapraszam po moc teorii, popartą doświadczeniem, poprzez ćwiczenia komunikacji interpersonalnej i test aktywnego słuchania.

? E-book “Mini Trening Komunikacji Interpersonalnej”

Dobra komunikacja to ważna umiejętność, bez której efektywna współpraca z innymi jest niemożliwa. Warto ją ćwiczyć, by móc słuchać i być słyszanym przez drugiego człowieka, by tworzyć dobre, zdrowe relacje. Jak to robić efektywnie?

Poprzez trening! Poprzez ćwiczenia i praktykę. Przede wszystkim poprzez kontakt z ludźmi.

Co znajdziesz na 23 stronach zestawu ćwiczeń?

“Mini Trening Komunikacji Interpersonalnej” zawiera 15 angażujących zadań grupowych z tematyki:

✔ komunikacji werbalnej

✔ aktywnego słuchania

✔ komunikacji niewerbalnej

Prezentowane ćwiczenia z powodzeniem wykorzystywane są na treningach komunikacji interpersonalnej. Ty możesz w warunkach domowych lub zawodowych spróbować przeprowadzić przedstawione ćwiczenia; oczywiście celem samopoznania, szkolenia pracowników, wstępem do dalszych profesjonalnych szkoleń… bądź po prostu w formie edukacyjnej zabawy (tak, mam na myśli wszelkie spotkania towarzyskie – gwarantowana świetna „rozrywka” z elementami edukacji).

? Płatności i Twoje bezpieczeństwo

  • Twoje płatności zabezpiecza usługa Przelewy24 – masz do dyspozycji kilkanaście polskich banków oraz opcję przelewu standardowego.
  • Zakup opcją natychmiastowego przelewu przez Przelewy24 gwarantuje otrzymanie dostępu do platformy natychmiastowo – otrzymujesz mail ze wskazówkami.
  • Zakup opcją przelewu standardowego (droga tradycyjna) umożliwia podjęcie kursu od razu po wpływie na konto – zostaniesz powiadomiony mailowo.
  • Zakup opcją kartą płatniczą – opcja możliwa przy płatnościach Przelewy24.
  • Jeśli potrzebujesz fakturę – napisz informację w uwagach lub osobnym mailu. Ważne: faktura bez Vat.

? Informacje dodatkowe

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, problemów technicznych wyślij mail na adres: kontakt@platforma.katarzynapluska.pl lub zadzwoń: tel. 601500459. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu 🙂

Katarzyna Płuska

Wszelkie treści: viedo, pliki pdf znajdujące się w kursie online są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie i rozprowadzanie zabronione.

Szkoleniowiec

0.0

0%
4 gwiazdek
0%
3 gwiazdek
0%
2 gwiazdek
0%
1 gwiazdka
0%
249,00zł

Asertywność w pracy. Jak wyznaczać granice? Kurs dla Pracowników i Kierowników

PAKIET ZAWIERA

  • 160 minut video
  • 16 lekcji
  • 3 Testy - plik pdf
  • 8 Ćwiczenia - plik pdf
  • 3 Zadania - plik pdf
  • Nieograniczony czasowo dostęp do platformy kursowej i treści
  • 40-stronicowy e-book "Komunikacja międzyludzka"
  • e-book z 15 zadaniami: "Mini Trening Komunikacji Interpersonalnej"